30.3.2024 - Velikonoce - Skalka - E2 | ||
Kategorie: H21A 7.21 km, 330 m, 21 kontrol | ||
1. | Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orientee | 72:42 |
2. | Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín | 74:42 + 2:00 |
3. | Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor | 75:03 + 2:21 |
4. | Zabořil Vojtěch TUR0110 C OOB TJ Turnov | 77:30 + 4:48 |
4. | Jalový Milan RBK8347 C SK Radioklub Blansko | 77:30 + 4:48 |
6. | Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov | 79:16 + 6:34 |
7. | Müller Kurt 18D9601 Post SV Dresden | 80:31 + 7:49 |
8. | Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga | 81:00 + 8:18 |
9. | Buk Petr ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem | 81:27 + 8:45 |
10. | Šálek Jan LDC8502 C KOB Děčín | 81:48 + 9:06 |
11. | Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov | 82:15 + 9:33 |
12. | Fábera David SHK0305 C OK Slavia Hradec Králov | 82:19 + 9:37 |
13. | Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orientee | 82:22 + 9:40 |
14. | Wandelt Aaron 0780007 MTV Seesen | 82:35 + 9:53 |
15. | Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice | 83:43 + 11:01 |
16. | Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králov | 83:56 + 11:14 |
17. | Vaněk Adam OPI0100 C Orientační sporty Písek | 85:26 + 12:44 |
18. | Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice | 85:51 + 13:09 |
19. | Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga | 87:33 + 14:51 |
20. | Ježek Lukáš CHA8604 C OK Chrastava | 88:04 + 15:22 |
21. | Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králov | 88:35 + 15:53 |
22. | Sobotka Radim OPI0300 C Orientační sporty Písek | 89:23 + 16:41 |
23. | Klose Jan 0780004 MTV Seesen | 89:36 + 16:54 |
24. | Zschaeckel Robin 1QD9700 SV IHW Alex 78 Berlin | 90:04 + 17:22 |
25. | David Tomáš LLI0000 C LOK-o Liberec | 90:25 + 17:43 |
26. | Rašek Filip 0840001 OBA | 91:31 + 18:49 |
27. | Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team | 91:39 + 18:57 |
28. | Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast | 92:57 + 20:15 |
29. | Léhar Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice | 93:33 + 20:51 |
30. | Šrubař Michal ZBM8607 C SK Brno Žabovřesky | 93:42 + 21:00 |
31. | Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n | 94:38 + 21:56 |
32. | Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec | 95:51 + 23:09 |
33. | Knitsch Sebastian 71D9001 USV TU Dresden | 96:53 + 24:11 |
34. | Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný | 96:57 + 24:15 |
35. | Sokol Petr 0860001 SOK Altstadt Liberec | 97:24 + 24:42 |
36. | Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga | 99:06 + 26:24 |
37. | Kraemer Andrei 18D9100 Post SV Dresden | 100:27 + 27:45 |
38. | Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga | 101:31 + 28:49 |
39. | Pflock Marcel 0270007 USV Jena | 102:28 + 29:46 |
40. | Dudík Petr TUR8917 C OOB TJ Turnov | 106:43 + 34:01 |
41. | Šabatka Jan SHK9001 C OK Slavia Hradec Králov | 108:09 + 35:27 |
42. | Porkert Jan SHK0100 C OK Slavia Hradec Králov | 109:30 + 36:48 |
43. | Skružný Antonín 1060001 NNN - Skružný, Křístek | 109:50 + 37:08 |
44. | Polák č 1 Neregistr | 209:35 + 136:53 |
45. | Polák č | 227:33 + 154:51 |
Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové DISK | ||
Bravený Vít ZBM9102 C SK Brno Žabovřesky DISK | ||
Kožina Štěpán PGP0300 C SK Praga DISK | ||
Kolář Matyáš PGP0304 C SK Praga DISK | ||
Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov DNS | ||
Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno DNS | ||
Piłkowski Tadeusz 0030001 Team 360 Warszawa DNS | ||
Důrek Milan SHK9100 C OK Slavia Hradec Králov DNS | ||
Michalak Kacper 4HP0100 UNTS Warszawa DNS | ||
Buchholz Tom 1020004 MTK Bad Harzburg DNS | ||
Štorek Jan JPV0505 A Oddíl OS SK Prostějov DNS | ||
Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orientee DNS | ||
Created version: v03/29.10.2018 |